Компанія KAYER - ексклюзивний
дистриб'ютор топових продуктів нейл індустрії.

EXCLUSIVE

Компанія KAYER є офіційним і ексклюзивним представником продукції TM Gelish та TM Morgan Taylor на території України. Співпрацюючи з нами, ви гарантовано отримуєте оригінальну продукцію. Ми не несемо відповідальності за продукцію та товар, придбаний у осіб, які не є нашими офіційними представниками.

universality

Продкція TM Gelish та TM Morgan Taylor пропонує матеріали як для профессійного використання, так і для домашнього застосування.

LOYALTY

Ми не обмежуємо клієнтів мінімальною сумою замовлення і пропонуємо взаємовигідні умови співпраці. Існуючі умови лояльності росповсюджуються на усіх клієнтів нашої компанії.

Як зробити замовлення

В ОФІСАХ ПРОДАЖУ

Придбати продукцію можна в головному офісі продажу в м. Київ та філіалі компанії у Львові.

У ОФІЦІЙНИХ ПРЕДСТАВНИКІВ

Придбати продукцію ТМ Gelish & Morgan Taylor, можна у офіційних представників, які є практично у всіх регіонах України. Ознайомитися зі списком офіційних дистриб'юторів на території України і представниками в Європі ви можете на нашому сайті в розділі контактів.

НА САЙТІ

Оформіть замовлення на сайті. Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться менеджер нашої компанії для уточнення інформації про замовлення і визначення умов співпраці.

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

ОПЛАТА ГОТІВКОЮ

Сплатити за ваше замовлення ви можете готівкою при купівлі товару в офісі продажу або при отриманні заказу кур'єром компанії KAYER

БЕЗГОТІВКОВА ОПЛАТА

Оплата замовлення в офісі продажів. також здійснюється на розрахунковий рахунок компанії (для зручності оплати в нашому офісі встановлений термінал ПриватБанк для оплати ваших замовлень).

Зробів замовлення на сайті у вас також є можлівість оплатити товар безготівковим способом на розрахунковий рахунок компанії, отримавши рахунок-фактуру від менеджера (вкажіть цей спосіб оплати прі замовленні он-лайн )

НАКЛАДНИЙ ПЛАТІЖ

Оформлюючи заказ службою доставки "Нова пошта", у вас є можливість оплатити ваше замовлення при отриманні товару в пункті видачі заказу у відділенні компанії "Нова пошта". Вказуйте цей спосіб оплати при оформленні замовлення.

сервіс on-line оплати liqpay

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою Visa і MasterCard.

Під час оформлення замовлення на сайті, вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" вам потрібно вибрати «Visa / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.